Kompatybilne urządzenia

ANT+ Aplikacja Pulse Monitor korzysta z technologii oraz protokołu ANT+. Oznacza to, że każdy pulsometr, niezależnie od marki działający w standardzie ANT+ ma możliwość współpracy z naszą anteną i programem.

1) Odbiornik ANT+ USB
Antena ANT+
Potrzebujesz jeden odbiornik.
Odbiornik ANT+ USB na Ceneo

2) Pulsometry piersiowe ANT+
Pulsomentr garmin
Ilość którą potrzebujesz (od 1 do 30 sztuk)
Pulsometry ANT+ na Ceneo
Z aplikacją można sparować dowolny pasek - pulsomentr ANT+. Większość współczenych pasów mierzących puls posiada oznaczenie logotypem ANT+. Stosują go tacy wiodący producenci jak Garmin, Polar, Suunto czy Motorola.
Katalog urządzeń ANT+

Co jest potrzebne do prowadzenia treningu z systemem Pulse Monitor?

Komputer z systemem WindowsTM

Pulse Monitor zainstaluj na komputerze stacjonarnym lub laptopie z systemem Windows 7 lub nowszym. Po zainstalowaniu należy jednorazowo sparować pulsometry z systemem. Więcej informacji w instrukcji.

Antena ANT+ na USB

Niezbędnym elementem systemu jest odbiornik sygnałów z poszczególnych pulsometrów. Jest to niewielka antenka ANT+, którą wpina się w port USB komputera. Zobacz on-line.

Pulsometry - czujniki tętna

Zakładane na klatkę piersiową trenujących - przesyłają dane tętna do systemu Pulse Monitor. Dowolne pulsometry z technologią ANT+. Zobacz on-line.

Telewizor lub rzutnik

Dodatkowo możesz podpiąć komputer do telewizora lub rzutnika wysokiej rozdzielczości przez złącze HDMI lub RGB. Podniesie to atrakcyjność i wygodę prowadzenia treningu.